20.05.2019

"Aerostar Group" вперше в Україні отримала сертифікат Eurovent!


В динамічних реаліях сьогодення ми ледь не щодня приймаємо рішення стосовно того чи іншого товару, ми стараємось перевірити його наскільки це можливо: прискіпливо читаємо склад, інформацію про виробника, термін придатності, переглядаємо усі позначки…. так, при виборі продукції ми максимально намагаємось вивчити те, що тримаємо в руках. Без перебільшення можна сказати, що ми постійно стикаємось із сертифікацією у вигляді маркувань продукції: ДСТУ, ISO, класу енергоефективності та інші. Та задумувались Ви колись над тим, як сертифікувати те, що не можна побачити та відчути на дотик – наприклад, повітря?

Необхідність захисту навколишнього середовища та ресурсозбереження досягли глобального масштабу. В той час як в Україні тільки починають впроваджувати моніторинг механізмів енергозбереження, то в країнах ЄС ще з 90-их років минулого століття застосовують відповідні стандарти щодо енергетичної ефективності обладнання.

Для AEROSTAR GROUP, як виробника сучасного енергоефективного обладнання, важливо, щоб Клієнт міг із впевненістю довіряти продукції. Із цією метою, ми одними із перших розпочали процес міжнародної сертифікації Eurovent, який є гарантією надійності того, що технічні параметри вентиляційних установок AEROSTAR GROUP відповідають їхнім заявленим характеристикам. Участь кліматичної індустрії Європи щодо контролю енергетичної ефективності призвело до створення добровільної програми сертифікації вентиляційного обладнання - Eurovent. Перші програми сертифікації Eurovent почались з 1 січня 1994 року для кондиціонерів та вентиляторних котлів. Сьогодні Eurovent об’єднує понад 1 тис. виробників з усієї Європи, країн Близького Сходу та Африки, надаючи 41 програму сертифікації. Таким чином Eurovent є одним з найбільш міжрегіональних галузевих комітетів такого роду. 

Зокрема, припливно-витяжна установка GreenSTR із вдосконаленим корпусом успішно пройшла процес сертифікації Eurovent


           

Інноваційний корпус венитиляційної установки GreenSTR харакетизується покращеною термоізоляцією та підвищеною механічною міцністю.

Проектувальники, інженери та користувачі можуть вибирати обладнання без проведення додаткових досліджень та із повною впевненістю, що дані каталогу AEROSTAR GROUP є точними та відповідають дійсності. Сертифікат Eurovent засвідчує, що обладнання нашого виробництва працює відповідно до специфікацій проектів, витрати на енергію прораховані вірно, а отже, продукт відповідає початковим інвестиціям. Таким чином Eurovent підтверджує відповідність технічних характеристик вентиляційного обладнання європейським та міжнародним стандартам.

Вернуться
AeroStar
Спасибо. Я уже подписан.